Hakkımızda

kopuz_sigorta_hakkimizda

KOPUZ ŞİRKETLER GRUBU iştiraki olan KOPUZ SİGORTA, alanında uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerine 1995 yılından bu yana sigortacılık faaliyetleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Kopuz Sigorta, yıllardır sigortacılık faaliyetlerine yeni bir bakış açısı getirerek, alanında ilklere imza atarak A sınıfı sigorta acentelik sistemini geliştirmeyi başarmış, bu doğrultuda yoluna ilk olarak ANADOLU SİGORTA ile başlamış daha sonrasında emin adımlarla , hizmet güvenilirliğini her geçen gün kanıtlayarak , mutlu müşteri vizyonuyla AXA Sigorta & AXA HAYAT EMEKLİLİK ve sektördeki alanında lider olan tüm şirketlerle çalışmaya devam etmiştir.

Kopuz Sigorta temel ilkeleri arasında yer alan müşteri ve çözüm odaklılık kavramlarını sorumluluklarına yansıtarak, profesyonel bakış açısıyla çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Gerek BİREYSEL SİGORTA gerekse KURUMSAL&TİCARİ SİGORTA hizmetlerini içinde barındıran, sektörde yerini kanıtlamış büyük bir portföy yönetimi sağlamaktadır.

Kopuz Sigorta ailesi olarak bizler; Siz kıymetli müşterilerimizin uzun uğraş ve emekleriniz sonucu sahip olduğunuz değerlerinizin avucunuzdan zamansız olası risklerin oluşmasıyla kayıp gitmesini toplumsal bir kayıp gözüyle nitelendiren bakış açımızla , sizlere bu durumların önlenmesinde etkin yaklaşımcı çözümler sunmaya özen göstermiştir.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarının tespitinde yapılan analiz çalışmalarında özenli bir çalışma sistemi geliştirmeyi hedef haline getirmiş, çalışanlarının bilgi ve uzmanlık düzeylerinin sürekli olarak yükseltilmesine olanak sağlayan alt yapısını oluşturmuştur.

Bu mantıkla yola çıkarak, sektörün en iyi hizmetini sunan lider şirketleriyle anlaşmalar yapmış , kaliteli hizmet anlayışı bilinciyle satış ve satış sonrası hizmet birimlerini güçlendirmeyi sağlamış ve her geçen gün başarılarla dolu projelerin altında imzasının olmasını başarmıştır.

Kopuz Sigorta ailesi olarak bizler, siz değerli müşterilerimizin bizlere layık gördüğü güvenle ve gelişen global sistemdeki stratejilerini sürekli olarak müşteri odaklılığı üzerinde yoğunlaştırıp gerek hizmetlerini gerekse çalışanlarını geliştirip güçlendirmeye odaklanarak yoluna devam etmektedir.

 

KOPUZ SİGORTA AİLESİ OLARAK

VİZYONUMUZ

Siz değerli müşterilerimizin temel ve opsiyonel sigortacılık ihtiyaçlarının karşılanması hususunda sektörün en iyi şirketleri ile işbirliği sağlayarak, müşteri memnuniyeti ve müşteri kalıcılığını sürdürmek için hizmet kalitesini her daim geliştirmeyi , hedef kitlesini arttırarak sigortacılık dünyasındaki ayrıcalıklı fırsatlardan müşterilerimizin yararlanmasını sağlamayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Bugün Kopuz Sigorta Ailesi olarak bizler müşteri odaklı hizmet anlayışını sürekli olarak uygulayarak, eğitimli dinamik ve genç kadromuzun uzmanlığıyla Türkiye’deki sigorta bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak ve şirketimizin mevcut değerini daha da üst seviyelere taşımak için gerekli tüm özveri ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Sayılarla Biz

2005-2015
1523
Kasko Sigortası
1238
İşyeri Sigortası
2303
Trafik Sigortası
1023
Zorunlu Deprem Sigortası